Atrybut kobiecego piękna — nawilżone usta

Atrybut kobiecego piękna — nawilżone usta

Usta są bez wątpienia jednym z atrybutów kobiecego piękna. W dzisiejszych czasach możemy w łatwy sposób zmienić kształt naszych ust poprzez różnorodne triki kosmetyczne, jednak taki sposób jest niezbyt trwały i czasami może nie wystarczyć do osiągnięcia wymarzonego wyglądu. Jeżeli chcemy mieć piękne i zmysłowe usta codziennie, a nie mamy czasu poranne wykonywanie makijażu, warto zastanowić się nad zabiegiem modelowania i powiększania ust https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/powiekszanie-oraz-modelowanie-ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Wspomniany zabieg można wykonać w klinice medycyny estetycznej Dr Parda koło Warszawy, gdzie wykwalifikowani lekarze pomogą dobrać odpowiedni kształt ust oraz przeprowadzą zabieg na najwyższym możliwym poziomie. Zabieg powiększania ust można wykonywać w każdym wieku, dlatego niezwykle często decydują się na niego nie tylko młode panie, ale również osoby nieco starsze, które straciły wyrazisty kontur ust. Kwas hialuronowy to polisacharyd, który naturalnie występuje w naszym organizmie — odpowiada za odpowiednie napięcie skóry oraz jej odpowiednie nawilżenie, a wraz z wiekiem dochodzi do jego zmniejszonej produkcji.

Dlaczego warto wybrać kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy pozostaje w miejscu iniekcji, dlatego doskonale sprawdza się w roli wypełniacza — występuje on w formie nieusieciowanej, czyli takiej jak w organizmie, dzięki czemu skóra pod jego wpływem ulega zagęszczeniu.
Kwasem hialuronowym nie tylko wypełnia się usta, ale również zmniejsza zmarszczki i wykonuje korektę nosa. Wszystkie wymienione zabiegi charakteryzują się wręcz natychmiastowymi efektami oraz wysoką skutecznością — z czasem kwas hialuronowy się wchłania i zabieg trzeba powtórzyć. Odwracalność zabiegu z pewnością będzie dodatkową motywacją do wykonania zabiegu, dzięki czemu będzie można zdecydować czy efekty są zadowalające.
Jednym z najpopularniejszych zabiegów w gabinecie Dr Pardy jest modelowanie oraz wypełnianie ust kwasem hialuronowym https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym  — takie działania mogą poprawić proporcje twarzy, skorygować asymetrię. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonywany jest również do poprawy tekstury oraz nawilżenia ust. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, po nałożeniu specjalnego kremu — sam kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w usta oraz w tkanki wokół ust. Ilość podawanej substancji zależna jest od decyzji lekarza, która będzie w dużej mierze zgodna z pożądanym przez pacjenta efektem.

Ostatnie komentarze (7)
Urszula
Usta po zabiegu wyglądają na pełniejsze, ale równocześnie naturalnie.
Laura
Super. Moje usta są takie pełne i nawilżone. Polecam.
Basia
Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszy. Sami też go wytwarzamy. U mnie zabieg się sprawdził. Polecam.
Patrycja
Nawilżone usta u kobiety to podstawa. Wtedy wyglądają na estetyczne i zadbane.
Milena
Akurat przymierzam się do zabiegu na usta. Przydatny artykuł.
Kamila
Zabieg powiększania ust wykonała pani dr Parda. Uzyskałyśmy piękny, subtelny uśmiech.
Ilona
Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przynosi świetne efekty.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie

Makijaż na co dzień nie powinien być ciężki i...
Wraz z wiekiem nasza skóra staje się cienk...
Jeszcze do niedawna w wielu środowiskach panował...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgiczn...
Pan młody wcześniej czy później będzie ...