Biżuteria ślubna dopasowana do kreacji

Biżuteria ślubna dopasowana do kreacji
Wybór biżuterii ślubnej sprawić nam może nieco problemu. Jeśli jednak poznamy pewne kluczowe zasady dobierania błyskotek, z pewnością uda nam się wybrać taką, która będzie dopełnieniem stroju i osobowości. Oczywiste jest, że różne rodzaje biżuterii pasują do poszczególnych typów urody kobiet. Warto jednak wiedzieć, że każdy model sukni ślubnej wymaga od nas zastosowania określonych dodatków - bardziej lub mniej okazałych.

Z zasady do sukni ślubnych bufiastych, mocno błyszczących, udekorowanych nie stosuje się mocnej biżuterii. Mogłaby ona bowiem przytłoczyć całość. Potężna suknia i potężna biżuteria nie stworzą stylowej, dopełniającej się całości. Będą wnosiły natomiast przesadę i kicz. Dużą, mocno zdobioną biżuterię warto natomiast zastosować do sukni ślubnej skromnej, aby nadać jej nieco charakteru. To również należy zrobić z wyczuciem dobrego smaku. Osoby niskie nie wyglądają bowiem dobrze w biżuterii okazałej. Natomiast u wysokiej kobiety skromne dodatki mogą być niemal niewidoczne. Biżuterie ślubną tworzy się najczęściej z złota lub z srebra. Są to materiały prestiżowe, które pasują do charakteru omawianej uroczystości. Ostateczny wybór należy oczywiście do konkretnej panny młodej. Jeśli lepiej czuje się w dodatkach srebrnych - nic nie stoi na przeszkodzie, aby na takie się zdecydowała. Jeśli natomiast woli złoto, powinna zakupić właśnie takie ozdoby. 

Bardzo ciekawym pomysłem bywa stosowanie biżuterii ślubnej we włosach. Nie mniej jednak dobrze byłoby udać się do salonu fryzjerskiego na fryzurę ślubną próbną, aby wiedzieć, jak takie zastosowanie będzie wyglądało w konkretnym przypadku. To co u innych prezentuje się ciekawie, niekoniecznie będzie tak wyglądało również u nas. Profesjonalny fryzjer-stylista pomoże nam nie tylko wybrać idealną fryzurę na dzień ślubu, ale też dopasować ewentualne ozdoby, upiąć je we włosach. Niektóre kobiety decydują się na umieszczenie pięknego kwiatu we włosach. Jeśli jest to zrobione umiejętnie, prezentuje się ciekawie i oryginalnie. Szczególnie wówczas, gdy jest to kwiat żywy, a nie sztuczny. Możliwości zastosowania ozdób i dodatków jest wiele. Ostateczny wybór należy natomiast do każdej panny młodej. To ona ma się bowiem czuć dobrze w jednym z najważniejszych w jej życiu dni.
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Makijaż na co dzień nie powinien być ciężki i...
Odzież i moda ma dla nas wiele propozycji w zakre...
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem to zabieg,...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Proces starzenia się skóry jest bardzo zł...