Jak pozbyć się pajączków na nogach?

Jak pozbyć się pajączków na nogach?

Pajączki na kończynach dolnych w szczególności pojawiają się u kobiet, niezależnie od ich wieku. Mało estetyczne naczynka traktowane są w dużej mierze jako defekt kosmetyczny, jednakże nie należy zapominać, że są one jednym z objawów niewydolności żylnej lub powstających żylaków.

Jak powstają pajączki?

Naczynia krwionośne rozszerzają się i pękają tuż pod warstwą skóry, co tworzy na jej powierzchni fioletowo czerwone pręgi. Pajączki zazwyczaj pojawiają się na nogach na skutek uwarunkowań genetycznych — często występują jednak na podłożu hormonalnym lub związanym z zaburzeniem krążenia. Oczywiście występowanie pajączków związane jest również z nadmiernym obciążeniem kończyn dolnych oraz mało aktywnym trybem życia.


Medycyna estetyczna a pajączki
W klinice medycyny estetycznej Dr Parda można skorzystać z laserowego zamykania naczynek za pomocą V-LASER (laser na naczynka twarz Warszawa)- jest to zabieg nadzwyczaj popularny i skuteczny, który nie jest związany z dużą inwazyjnością. Laser szybko dociera do rozszerzonego naczynka i gwałtownie je podgrzewa, co doprowadza do jego zamknięcia. W zależności od liczby pajączków możliwe jest nawet kilkukrotne powtórzenie zabiegu w calu zlikwidowania wszystkich niedoskonałości. V-LASER to urządzenie, za którego pomocą można również zamknąć nieestetyczne naczynka na skórze twarzy — zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem. W przypadku codziennej profilaktyki niezwykle ważne jest używanie kremu z filtrem SPF50, ponieważ słońce jest jednym z głównych winowajców popękanych naczynek i występowania rumieni na twarzy.

Ostatnie komentarze (6)
Teresa
W kwestii leczenia pajączków warto udać się do specjalisty.
Werka
Laser na pajączki to było dla mnie zbawienie i wreszcie się ich pozbyłam.
Dominika
Nie mogę sobie już poradzić z tymi moimi naczynkami. Muszę chyba wybrać się do specjalisty i dowiedzieć się czym spowodowane są pajączki na moich nogach. Może przez jakieś problemy hormonalne.
Sabina
Laser na naczynka to bardzo dobre rozwiązanie w medycynie estetycznej.
Gabriela
Byłam zaskoczona po zabiegu, że aż tak dobrze laser sobie poradził z moimi naczynkami.
Wanda
Dr Parda to specjalista, który poradzi sobie z każdą przypadłością pajączków.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (11 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie

Pękające naczynka, czyli pajączki to problem, n...
Jeszcze do niedawna w wielu środowiskach panował...
Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn ...
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...