Jak wybrać strój kąpielowy?

Jak wybrać strój kąpielowy?
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały rok. Większość osób właśnie wówczas planuje urlop, a letni wypoczynek kojarzy nam się z relaksem, przygodą i odprężeniem. Rewelacyjnym pomysłem na spędzenie tego czasu będzie leniuchowanie nad brzegiem morza. Morze Bałtyckie w Polsce jest bardzo piękne, a nadmorskie kurorty są nie tylko komfortowe, ale też obfitują w atrakcje.

Odpowiednio wcześniej należy zatem pomyśleć o przygotowaniu się do letniego wypoczynku. Jeśli przez zimę przybyło nam kilka kilogramów - koniecznie powinniśmy je zrzucić. Można w tym celu zacząć uprawiać sport, jak i zacząć odżywiać się znacznie bardziej zdrowo. Pomocna będzie rezygnacja z potraw smażonych (szczególnie na głębokim oleju). Warto natomiast jeść więcej warzyw i owoców - zawierających cenne mikroelementy i witaminy. Jeśli już uzyskamy wymarzoną figurę - musimy pomyśleć o zakupie stroju kąpielowego. Do letniego urlopu należy bowiem przygotować się kompleksowo. 

Wybierając strój kąpielowy trzeba pamiętać o zasadzie, by podkreślić to, co w naszej figurze warte jest uwagi, zaś ukryć ewentualne niedoskonałości i defekty urody. Dobrze byłoby, aby strój kąpielowy zapewniał naszej figurze równomierne proporcje - nawet jeśli w jednym miejscu jesteśmy zbyt grube, albo za chude - możemy to optycznie zmienić. Pomocne będzie w tym zakresie odpowiednie połączenie kolorów, jak i zastosowanego wzornictwa.

Nie zawsze też zakupimy dół i górę stroju kąpielowego w jednym rozmiarze - kobiety różnią się budową ciała. Zakupić można zarówno strój jednoczęściowy, jak i dwuczęściowy - wybór zależny jest od naszych upodobań i preferencji. Z reguły jednak panie o nienagannej figurze decydują się na kostium składający się z górnej i dolnej części, zaś panie puszyste na strój składający się tylko z jednej części - który znacznie więcej zakryje. Szczególnie precyzyjnie należy dopasować rozmiar stroju - w końcu musimy czuć się w nim dobrze i komfortowo. Warto śledzić nowości ze świata mody w zakresie strojów kąpielowych - każdy sezon dla kobiet ma bowiem nieco inne propozycje, inspiracje. Określić też trzeba będzie jakim budżetem dysponujemy na konkretny strój. Jeśli kupimy strój renomowanej firmy, dobry jakościowo - będzie nam służył przez długi czas. Warto zatem poświęcić nieco czasu na poszukiwanie stroju, aby cieszyć się nim przez wiele sezonów letnich. W stroju kąpielowym możemy zaprezentować się także w okresie zimowym - na naszym ulubionym basenie.
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie

Kombinezony tworzone są obecnie przez wiele marek...
Fibryna bogatopłytkowa to preparat wykorzystywany...
W klasyfikacji schorzeń, które najczęści...
Zbliżający się Sylwester i następujący niedł...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...