Klasyczne dodatki do męskich stylizacji

Klasyczne dodatki do męskich stylizacji

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem zarówno dla przyszłej Pani Młodej, jak i Pana Młodego, a sama organizacja tego wydarzenia zajmuje wiele miesięcy przygotowań. W dniu ślubu i wesela chcemy mieć dopracowane do perfekcji wszystkie szczegóły związane z wystrojem sali weselnej. Szczególnie przyszłe Panie Młode precyzyjnie starają się zaplanować swój weselny wygląd, a Panowie? Moda męska Rzeszów zmienia się równie dynamicznie, co moda damska, dlatego warto udać się do salonu mody ślubnej, aby wybrać coś idealnego dla siebie. 

Garnitur, czyli idealna stylizacja ślubna
Garnitur jest podstawą męskiego ubioru w dzień ślubu, jednakże nie wolno zapomnieć o odpowiednich dodatkach, które będą prawdziwą kropką nad "i". Stylizacje męskie oraz akcesoria i dodatki należy dopasować do indywidualnego stylu, oraz do aktualnych potrzeb, jak również pory roku, podczas której będziemy nosić garnitur. Najczęściej wybieranym dodatkiem będzie luksusowy zegarek czy spinki do mankietów, dzięki którym otrzymamy dość minimalistyczny, aczkolwiek elegancki look. 

Ślubne dodatki
Akcesoria odzieżowe dla mężczyzn dostępne są w tak samo szerokiej gamie, co biżuteria dla kobiet, dlatego większość mężczyzn znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Za pomocą eleganckich dodatków nie tylko można wyrazić swoją osobowość, ale również zachować harmonie aranżacji oraz dobry smak zgodny z aktualną modą męską. Oczywiście niezwykle łatwo można przekształcić eleganckie ubranie w dość śmieszne ubranie, w którym Pan Młody będzie czuł się niepewnie w tym ważnym dla niego dniu. 

Muchy i krawat
Dużą popularnością cieszą się krawaty oraz muchy wykończone w motywy florystyczne, wzory geometryczne oraz nietuzinkową kratę. Oczywiście w modzie są również wyraziste odcienie czerwieniu, zieloni, różu czy fioletu, a może postawisz na pastele? Dużo będzie zależało oczywiście od naszego indywidualnego gustu, estetyki, w której ozdobiona ma być sala weselna, a także, na jaką suknię ślubną i dodatki postawi Panna Młoda. Mucha lub krawat o ciekawym designie doskonale podkreślą niebanalny styl Pana Młodego, wyróżniając go spośród gości. 

Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (12 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie

Pan młody wcześniej czy później będzie ...
Aby dobrze dobrać suknię wieczorową należy zda...
Żylaki przymacicza to ograniczone i trwałe rozsz...
Masaż to skuteczny sposób na relaks lub po...
Pękające naczynka, czyli pajączki to problem, n...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...