Klasycznie czy na luzie — Pan Młody pod lupą

Klasycznie czy na luzie — Pan Młody pod lupą

Pan młody wcześniej czy później będzie musiał skompletować odpowiedni zestaw ubrań oraz dodatków na swój ślub — strój, w jakim pójdzie do ołtarza, a następnie na przyjęcie weselne w dużej mierze jest zależne od miejsca, a także charakteru ślubu, dlatego nie ma wyłącznie jednej poprawnej stylizacji dla pana młodego.

Najczęściej wybieraną opcją w przypadku Panów jest ubiór klasyczny — elegancki i stylowy, bez zbędnych dodatków, ozdobników oraz udziwnień, który zamiast dodawać nadzwyczajnego charakteru, szpeci. Pozornie zwyczajny garnitur może uzyskać odświętny wygląd, dzięki perfekcyjnemu doborowi dodatków.
Pan młody do ślubu powinien wybrać smoking lub żakiet — w tym przypadku konieczne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru, które często związane jest z drobnymi poprawkami krawieckimi. Decydując się na smoking, trzeba wybrać odpowiednią koszulę, którą wyposażymy w krawat lub muchę, a także spinki, które zostaną umieszczone na mankietach. Pan młody powinien zwrócić uwagę na to, aby listwa guzikowa była kryta. Oprócz odpowiedniej koszuli konieczne jest dobranie odpowiednich butów, które będą komponować się na przykład z kolorystyką paska.

Wybór garnituru męskiego to pozornie proste zadanie, jednakże trzeba zwrócić ogromną uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. Jeżeli szukasz odpowiedniego garnitury na ślub w okolicach Rzeszowa, koniecznie musisz udać się do salonu Impresja, w którym dostępny jest dział mody męskiej.
W Impresji odnajdzie się każdy mężczyzna, który poszukuje efektownego, a zarazem eleganckiego stroju na wielkie wyjście. Produkty dostępne dla mężczyzn w salonie cechuje najlepsza jakość wykorzystanych w produkcji tkanin, która jest zestawiona z nowoczesnym krojem — garnitury męskie Rzeszów spełnią wymogi nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają ubrań wysoce estetycznych, a zarazem wygodnych w użytkowaniu. W asortymencie Impresji dostępne są surduty, fraki, smokingi, a także eleganckie garnitury wraz z szeroką kolekcją dodatków.

Ostatnie komentarze (7)
Sandra
Mój narzeczony zdecydował się na klasyczny smoking.
Piotrek
Ciekawy artykuł.
Adam
U mnie na ślubie musiał być smoking!
Dariusz
Dla mnie najważniejsze jest, żeby było na luzie.
Jowita
W salonie Impresja Panie pomogły nam dobrać odpowiedni smoking. Wszystko wyglądało przepięknie i mój mąż był zadowolony. Polecamy!
Ada
Moją suknię ślubną i garnitur dla mojego przyszłego męża kupiliśmy w Impresji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne materiały, wykonanie i miła obsługa.
Kasia
Moja suknia z salonu Impresja była elegancka i stylowa, wykonana z pięknej koronki. Była też wygodna i przez całą imprezę dobrze się w niej czułam. Polecam!
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...
Kwas hialuronowy to polisacharyd, który jes...
Rehabilitacja PRO-FAMILIA dla dorosłych przeznacz...
Przygotowania do ślubu są czasochłonne i wymaga...
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały ro...