Klasycznie czy na luzie — Pan Młody pod lupą

Klasycznie czy na luzie — Pan Młody pod lupą

Pan młody wcześniej czy później będzie musiał skompletować odpowiedni zestaw ubrań oraz dodatków na swój ślub — strój, w jakim pójdzie do ołtarza, a następnie na przyjęcie weselne w dużej mierze jest zależne od miejsca, a także charakteru ślubu, dlatego nie ma wyłącznie jednej poprawnej stylizacji dla pana młodego.

Najczęściej wybieraną opcją w przypadku Panów jest ubiór klasyczny — elegancki i stylowy, bez zbędnych dodatków, ozdobników oraz udziwnień, który zamiast dodawać nadzwyczajnego charakteru, szpeci. Pozornie zwyczajny garnitur może uzyskać odświętny wygląd, dzięki perfekcyjnemu doborowi dodatków.
Pan młody do ślubu powinien wybrać smoking lub żakiet — w tym przypadku konieczne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru, które często związane jest z drobnymi poprawkami krawieckimi. Decydując się na smoking, trzeba wybrać odpowiednią koszulę, którą wyposażymy w krawat lub muchę, a także spinki, które zostaną umieszczone na mankietach. Pan młody powinien zwrócić uwagę na to, aby listwa guzikowa była kryta. Oprócz odpowiedniej koszuli konieczne jest dobranie odpowiednich butów, które będą komponować się na przykład z kolorystyką paska.

Wybór garnituru męskiego to pozornie proste zadanie, jednakże trzeba zwrócić ogromną uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. Jeżeli szukasz odpowiedniego garnitury na ślub w okolicach Rzeszowa, koniecznie musisz udać się do salonu Impresja, w którym dostępny jest dział mody męskiej.
W Impresji odnajdzie się każdy mężczyzna, który poszukuje efektownego, a zarazem eleganckiego stroju na wielkie wyjście. Produkty dostępne dla mężczyzn w salonie cechuje najlepsza jakość wykorzystanych w produkcji tkanin, która jest zestawiona z nowoczesnym krojem — garnitury męskie Rzeszów spełnią wymogi nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają ubrań wysoce estetycznych, a zarazem wygodnych w użytkowaniu. W asortymencie Impresji dostępne są surduty, fraki, smokingi, a także eleganckie garnitury wraz z szeroką kolekcją dodatków.

Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 2.5/5 (2 opinie)
Ocena: 4.29/5 (7 opinii)
Ocena: 3.75/5 (4 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie

Fibryna bogatopłytkowa to preparat wykorzystywany...
Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Makijaż na co dzień nie powinien być ciężki i...
Wybór biżuterii ślubnej sprawić nam moż...
Pajączki na kończynach dolnych w szczególności...
Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabieg...