Metody na zakola u mężczyzn

Metody na zakola u mężczyzn

Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn w młodym wieku. Przyczyn może być bardzo wiele. Często odpowiedzialny jest za nie stres, niedobry składników odżywczych i niewłaściwy tryb życia, a czasem czynniki genetyczne i poważne schorzenia. Jednymi z pierwszych oznak łysienia są zakola, których pod żadnym względem nie powinno się bagatelizować. Brak odpowiedniego leczenia na wczesnym etapie może bowiem skutkować postępowaniem łysienia.

Dlaczego włosy wypadają?
Powodów, które skutkują łysieniem jest bardzo wiele. Może to być choćby nieodpowiednie dieta, która nie uwzględnia w wystarczający sposób potrzeb organizmu. Stres również może w znacznym stopniu potęgować łysienie. Inne częste przyczyny to choroba lub stan zapalny.. Niezależnie jednak od tego co jest powodem, pierwsze symptomy powinny stanowić powód do szybkiego zgłoszenia się do lekarza. Pierwszym krokiem będzie wykonanie podstawowych badań, które pozwolą wykluczyć poważne schorzenia. Warto również udać się do trychologa, który wykona analizę włosa i pomoże rozpoznać typ łysienia. Na podstawie tego można wdrożyć skuteczne leczenie, które pozwoli zahamować problem.

Leczenie łysienia
Leczenie wypadania włosów Warszawa jest niestety procesem trudnym i długotrwałym, a do tego nie zawsze przynosi pożądane efekty. Terapia musi zostać dobrana indywidualnie do potrzeb pacjenta, ponieważ nie ma jednego sposobu, który mógłby przynieść skuteczność u każdego. U jednych wystarczy regularne stosowanie wcierek na skórę głowy czy odpowiednich preparatów stymulujących porost włosów. Inne osoby musza natomiast korzystać z terapii farmakologicznej. Coraz większą popularnością w leczeniu zakoli cieszą się również zabiegi medycyny estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe na zakola
Ten rodzaj zabiegu jest coraz chętniej stosowany w leczeniu zakoli i powstrzymywaniu łysienia. Osocze bogatopłytkowe zawiera bowiem duże stężenie komórek macierzystych i czynników wzrostu, które podane pod skórę stymulują mieszki włosowe, powodując wzrost włosów. W ten sposób można nie tylko zahamować proces łysienia, ale również odzyskać utracone włosy.

Ostatnie komentarze (6)
Tadeusz
Świetne metody na zakola u mężczyzn.
Edward
Zakola pojawiły się u mnie w dość młodym wieku. Na szczęście posłuchałem rad żony i udałem się do specjalisty.
Tomek
Ciekawy artykuł. Przymierzam się do zabiegu z wykorzystaniem osocza.
Janusz
Moje włosy stały się gęstsze i zdrowsze po podaniu osocza. Polecam ten zabieg każdemu, kto ma taki sam problem jak ja.
Marta
Dr Parda to wybitny specjalista w medycynie estetycznej. Poradziła sobie nawet z moim problemem wypadających włosów.
Zbyszek
Polecam osocze bogatopłytkowe na zakola.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (12 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie

Pan młody wcześniej czy później będzie ...
Czasy, kiedy suknie ślubne http://www.impresjaslu...
Masaż to skuteczny sposób na relaks lub po...
Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabieg...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...
Rehabilitacja PRO-FAMILIA dla dorosłych przeznacz...