Niechirurgiczna korekta powiek

Niechirurgiczna korekta powiek

Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych w korekcji opadających powiek jest zastosowanie mikrowiązki plazmy. Mikrowiązka plazmy w leczeniu opadających przez nadmiar skóry powiek, jest bardzo skuteczna i całkowicie bezpieczna. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy generatora plazmy -PLEXER. Urządzenie to wytwarza celowaną i kontrolowaną mikrowiązkę plazmy. Dzięki takiemu zabiegowi opadające powieki nie są już problemem i można cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Jest to świetny zabieg dla osób, które boją się inwazyjnych ingerencji chirurgicznych, lub z jakichś powodów nie mogą się im poddać, a które zmagają się z kompleksami z powodu opadających powiek.

Jak wygląda taki zabieg?
Zabieg korekty powiek polega na wykonywaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry, każdy w odległości 0,5 mm jeden od drugiego. Punkty te powodują odparowanie powierzchniowych komórek naskórka, nie uszkadzając przy tym warstwy podstawnej skóry właściwej. Dzięki temu nie pojawia się krwawienie i nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek. Punktowe strupki utrzymują się do 7 dni. Zabieg korekty powiek trwa około 20 minut. Podczas zabiegu można obserwować efekty w czasie rzeczywistym. Lekarz ma pełną kontrolę podczas zabiegu. Pacjent może być poproszony przez lekarza o otwieranie i zamykanie powiek jeszcze w czasie trwania zabiegu, umożliwia to precyzyjne wykonanie zabiegu i 60- 70 % efekty widoczne bezpośrednio po blefaroplastyce powiek. W zależności od stopnia zaawansowania problemu należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępach 40 dniowych. 

Efektem zastosowania urządzenia medycznego PLEXR w korekcie powiek jest uniesienie górnej powieki o kilka milimetrów, oraz zagęszczenie skóry powiek. Można dzięki tej metodzie niwelować także worki pod oczami, zmarszczki twarzy i szyi, a nawet usuwać zmiany skórne takie jak brodawki czy włókniaki. Korekcja powiek w Warszawie może być wykonana w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, mieszczącej się w Piasecznie koło Warszawy. Specyficzna częstotliwość prądu dla wywołania plazmy w urządzeniu PLEXR używanego w tej Klinice jest gwarancją spektakularnych efektów zabiegu oraz zapewnieniem bezpieczeństwa dla pacjentów, podczas jego wykonywania. Proces gojenia się skóry po zabiegu umożliwia pacjentowi normalne funkcjonowanie. Niewielkie strupki, które mogą pojawić się po zabiegu znikają po 5-7 dniach nie pozostawiając żadnych śladów. Jeśli zdarzy się obrzęk znika w ciągu dwóch dni od zabiegu.

Ostatnie komentarze (11)
Paulina
Interesująca publikacja.
Alicja
Bardzo dobrze opisany zabieg. Super artykuł, który przyda się wielu kobietom.
Zofia
Opadające powieki to mój odwieczny kompleks. Postanowiłam więc coś z tym zrobić.
Joanna
Urządzenie PLEXR świetnie radzi sobie z opadającymi powiekami, dlatego warto wybierać gabinety zaopatrzone w ten sprzęt.
Justyna
Korekta powiek u mnie trwała niecałe 20 minut. W tak krótkim czasie pozbyłam się mojego problemu.
pacjentka
U mnie korekcją opadających powiek zajęła się klinika dr Pardy. Zabieg przeprowadzony za pomocą nowoczesnego sprzętu, a efekt znakomity. Polecam.
~Weronika
Dobrze opisany zabieg.
~Sylwia
Zabieg skuteczny, rozwiązuje problem z opadającą powieką. Zabieg trwał krótko i bezboleśnie, a efekty widoczne są już po pierwszej korekcie. Ja osobiście obyłam 2 takie zabiegi dla lepszego wyglądu.
~Marzena
Krótko ale na temat, interesujący artykuł.
Martyna Kozłowska
Miałam usuwane opadające powieki za pomocą urządzenia PLEXR. Moje powieki zostały uniesione o kilka mm a skóra została zagęszczona. Zabieg wykonywałam w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, mieszczącej się w Piasecznie koło Warszawy. Bardzo miła i wiedząca co robi Pani Doktor. Widać, że zawód to jej powołanie i ma chęc pomocy. Doradza i poświęca swój czas doradzając i przeprowadzając wywiad z pacjentem. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy :)
ania
Serdecznie polecam niechirurgiczną korekte powiek. Bezbolesne, szybkie. Efekt super. W końcu mogę normalnie się malwac i nie wyglądam jak mops.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (13 opinii)
Ocena: 5/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...
Aby dobrze dobrać suknię wieczorową należy zda...
Regularne korzystanie z sauny związane jest z wie...
Przygotowania do ślubu często skupiają się w g...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...
Usta są bez wątpienia jednym z atrybutów ...