Niechirurgiczna korekta powiek

Niechirurgiczna korekta powiek

Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych w korekcji opadających powiek jest zastosowanie mikrowiązki plazmy. Mikrowiązka plazmy w leczeniu opadających przez nadmiar skóry powiek, jest bardzo skuteczna i całkowicie bezpieczna. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy generatora plazmy -PLEXER. Urządzenie to wytwarza celowaną i kontrolowaną mikrowiązkę plazmy. Dzięki takiemu zabiegowi opadające powieki nie są już problemem i można cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Jest to świetny zabieg dla osób, które boją się inwazyjnych ingerencji chirurgicznych, lub z jakichś powodów nie mogą się im poddać, a które zmagają się z kompleksami z powodu opadających powiek.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg korekty powiek polega na wykonywaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry, każdy w odległości 0,5 mm jeden od drugiego. Punkty te powodują odparowanie powierzchniowych komórek naskórka, nie uszkadzając przy tym warstwy podstawnej skóry właściwej. Dzięki temu nie pojawia się krwawienie i nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek. Punktowe strupki utrzymują się do 7 dni. Zabieg korekty powiek trwa około 20 minut. Podczas zabiegu można obserwować efekty w czasie rzeczywistym. Lekarz ma pełną kontrolę podczas zabiegu. Pacjent może być poproszony przez lekarza o otwieranie i zamykanie powiek jeszcze w czasie trwania zabiegu, umożliwia to precyzyjne wykonanie zabiegu i 60- 70 % efekty widoczne bezpośrednio po blefaroplastyce powiek. W zależności od stopnia zaawansowania problemu należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępach 40 dniowych. 

Efektem zastosowania urządzenia medycznego PLEXR w korekcie powiek jest uniesienie górnej powieki o kilka milimetrów, oraz zagęszczenie skóry powiek. Można dzięki tej metodzie niwelować także worki pod oczami, zmarszczki twarzy i szyi, a nawet usuwać zmiany skórne takie jak brodawki czy włókniaki. Korekcja powiek w Warszawie może być wykonana w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, mieszczącej się w Piasecznie koło Warszawy. Specyficzna częstotliwość prądu dla wywołania plazmy w urządzeniu PLEXR używanego w tej Klinice jest gwarancją spektakularnych efektów zabiegu oraz zapewnieniem bezpieczeństwa dla pacjentów, podczas jego wykonywania. Proces gojenia się skóry po zabiegu umożliwia pacjentowi normalne funkcjonowanie. Niewielkie strupki, które mogą pojawić się po zabiegu znikają po 5-7 dniach nie pozostawiając żadnych śladów. Jeśli zdarzy się obrzęk znika w ciągu dwóch dni od zabiegu.

Ostatnie komentarze (2)
Martyna Kozłowska
Miałam usuwane opadające powieki za pomocą urządzenia PLEXR. Moje powieki zostały uniesione o kilka mm a skóra została zagęszczona. Zabieg wykonywałam w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, mieszczącej się w Piasecznie koło Warszawy. Bardzo miła i wiedząca co robi Pani Doktor. Widać, że zawód to jej powołanie i ma chęc pomocy. Doradza i poświęca swój czas doradzając i przeprowadzając wywiad z pacjentem. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy :)
ania
Serdecznie polecam niechirurgiczną korekte powiek. Bezbolesne, szybkie. Efekt super. W końcu mogę normalnie się malwac i nie wyglądam jak mops.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Wybór biżuterii stanowi jeden z najważnie...
Płytka nazębna to lepka, a zarazem bezbarwna war...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chiru...
Wybór biżuterii ślubnej sprawić nam moż...
Makijaż na co dzień nie powinien być ciężki i...
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały ro...