Piękna sylwetka bez wysiłku

Piękna sylwetka bez wysiłku

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabiegami, które pozwalają uzyskać piękną sylwetkę bez wysiłku. Co więcej są one całkowicie bezpieczne, skutecznie i nie wymagają interwencji chirurgicznej. Ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta to nieodłączne elementy w drodze do wymarzonej sylwetki.

Nie zawsze jednak są one wystarczające, warto wiec wspomagać się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Wiele szczupłych osób narzeka że trudno im tak wymodelować ciało, by pozbyć się oponki na brzuchu czy cellulitu na udach. Dobrze dobrane zabiegi poradzą sobie z tym bez problemu. Ciekawą propozycją są zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało za pomocą fal radiowych. Mowa tu o fali uderzeniowej Z Wave Pro, która bezboleśnie rozbija komórki tłuszczowe z takich partii ciała jak: nogi, brzuch, pośladki , ramiona czy uda. Jakie rezultaty daje ta metoda?

Fala uderzeniowa to przełomowa innowacyjna metoda, dzięki której tkanka tłuszczowa jest usuwana bez naruszenia narządów, naczyń krwionośnych i nerwów. Rozbite komórki tłuszczowe są następnie usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Szczególnie dobre efekty można uzyskać przy zastosowaniu Z Wave Pro. Jest to aparat do fali uderzeniowej oferowany przez firmę IMESO AESTHETIC GROUP, który emituje uderzeniowe fale radialne, działające na dużej powierzchni. Falę uderzeniową można w tym przypadku zastosować jako pojedynczy zabieg lub połączyć ją z inną procedurą np. kriolipolizą Zlipo. Energia wysyłana z głowicy Z Wave Pro pozwala w szybki sposób uzyskać efekt wyszczuplenia sylwetki.
Do najważniejszych rezultatów jakie daje ta terapia należą: redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów i blizn, wspomaganie drenażu limfatycznego, rewitalizacja i ujędrnianie skóry, a także usprawnienie przepływu krwi w tkankach. Zabieg jest delikatny dla skóry. Po jego zastosowaniu nie jest konieczna rekonwalescencja, nie ma ryzyka powikłań, a możliwość dobierania indywidualnych parametrów dla każdego pacjenta, daje wysoki komfort także w czasie zabiegu. Cytaj również: jak wypracować zgrabną sylwetkę

 

 

Ostatnie komentarze (7)
Gabrysia
Dobrze, że istnieją takie zabiegi dzięki temu możemy lepiej wyglądać.
Jolanta
Przydatny dla mnie artykuł. Jest w nim zawarte wiele informacji.
Weronika
Wave Pro to nowoczesny i bardzo skuteczny sprzęt. Efekt jest widoczny od razu. Zabieg przyjemny.
Dorota
Ciężko jest mi się zmotywować do ćwiczeń systematycznych, dlatego wybieram zabiegi takie jak kriolipoliza.
Marcysia
U mnie rzeczywiście sprawdziła się metoda uderzenia. W połączeniu z kriolipolizą przyniosłaby ona jeszcze bardziej widoczny efekt.
~Magda
Obecnie mamy duży wybór zabiegów które poprawią nam wygląd bez żadnego wysiłku. A efekty widoczne są przez wiele miesięcy.
~Weronika
Metoda ta jest bardzo skuteczna. Do zabiegów tego typu zalecam stosowanie urządzenia Z Wave Pro, gdyż moim zdaniem jest to jedno z lepszych urządzeń tego typu.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (11 opinii)
Ocena: 5/5 (12 opinii)

Pajączki na kończynach dolnych w szczególności...
Aby dobrze dobrać suknię wieczorową należy zda...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgiczn...
Wybór biżuterii stanowi jeden z najważnie...
Zbliżający się Sylwester i następujący niedł...
Żylaki przymacicza to ograniczone i trwałe rozsz...