Piękna sylwetka bez wysiłku

Piękna sylwetka bez wysiłku

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabiegami, które pozwalają uzyskać piękną sylwetkę bez wysiłku. Co więcej są one całkowicie bezpieczne, skutecznie i nie wymagają interwencji chirurgicznej. Ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta to nieodłączne elementy w drodze do wymarzonej sylwetki.

Nie zawsze jednak są one wystarczające, warto wiec wspomagać się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Wiele szczupłych osób narzeka że trudno im tak wymodelować ciało, by pozbyć się oponki na brzuchu czy cellulitu na udach. Dobrze dobrane zabiegi poradzą sobie z tym bez problemu. Ciekawą propozycją są zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało za pomocą fal radiowych. Mowa tu o fali uderzeniowej Z Wave Pro - fala uderzeniowa sprzęt, która bezboleśnie rozbija komórki tłuszczowe z takich partii ciała jak: nogi, brzuch, pośladki , ramiona czy uda. Jakie rezultaty daje ta metoda?

Fala uderzeniowa to przełomowa innowacyjna metoda, dzięki której tkanka tłuszczowa jest usuwana bez naruszenia narządów, naczyń krwionośnych i nerwów. Rozbite komórki tłuszczowe są następnie usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Szczególnie dobre efekty można uzyskać przy zastosowaniu Z Wave Pro. Jest to aparat do fali uderzeniowej oferowany przez firmę IMESO AESTHETIC GROUP, który emituje uderzeniowe fale radialne, działające na dużej powierzchni. Falę uderzeniową można w tym przypadku zastosować jako pojedynczy zabieg lub połączyć ją z inną procedurą np. kriolipolizą Zlipo. Energia wysyłana z głowicy Z Wave Pro pozwala w szybki sposób uzyskać efekt wyszczuplenia sylwetki. Do najważniejszych rezultatów jakie daje ta terapia należą: redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów i blizn, wspomaganie drenażu limfatycznego, rewitalizacja i ujędrnianie skóry, a także usprawnienie przepływu krwi w tkankach. Zabieg jest delikatny dla skóry. Po jego zastosowaniu nie jest konieczna rekonwalescencja, nie ma ryzyka powikłań, a możliwość dobierania indywidualnych parametrów dla każdego pacjenta, daje wysoki komfort także w czasie zabiegu.

Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (6 opinii)

Płytka nazębna to lepka, a zarazem bezbarwna war...
Odzież i moda ma dla nas wiele propozycji w zakre...
Rehabilitacja PRO-FAMILIA dla dorosłych przeznacz...
Zbliżający się Sylwester i następujący niedł...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...