Rodzaje sukni wizytowych

Aby dobrze dobrać suknię wieczorową należy zdać sobie z sprawę z mocnych i słabych stron swojej figury. Konkretne modele mogą podkreślić walory sylwetki, ale też skutecznie ukryć niedoskonałości. Propozycji kreacji znajdziemy na rynku wiele, a dopasować konkretny model należy przede wszystkim do swoich preferencji, wieku, a także charakteru. 

Bardzo popularnym rodzajem sukni wizytowej będzie kreacja w kształcie litery A. Jest praktyczna i wysoce uniwersalna. Podkreśla talię, górną część ciała. Maskuje natomiast dół sylwetki. Kobiety będące właścicielkami masywnych nóg będą się w niej czuły rewelacyjnie. Suknia w kształcie litery A jest popularnym modelem sukni ślubnej. Pasuje do kobiet wysokich i niskich, szczupłych, jak i nieco grubszych. Nie można już tego powiedzieć o sukni wieczorowej w kształcie rybki, nazywanej także syrenką. Taka suknia prezentuje się dobrze tylko i wyłącznie na tych paniach, które mają perfekcyjna sylwetkę i optymalne proporcje. Suknia wieczorowa wiązana na szyi jest równie popularna co kreacja w kształcie litery A. Również odwraca uwagę od ewentualnych mankamentów figury. Muszą na nią uważać jedynie panie z masywnymi ramionami - gdyż taki strój będzie je podkreślał. 

Suknia wiązana na szyi pozwala na zaakcentowanie twarzy kobiety, przez co skutecznie odwraca uwagę od innych części ciała. Jest przy tym piękna i kobieca. Kobiety rzadko natomiast decydują się obecnie na suknię wieczorową "księżniczkę". O ile w określonych przypadkach może ona stanowić ciekawy model sukni ślubnej, o tyle na wieczorną uroczystość może okazać się zbyt formalna. Dobrze byłoby do sukni wizytowej dopasować odpowiednie dodatki. Dobrać należy je tak, aby dopełniały suknię, ale nie przytłaczały jej. Jeśli zakupiłyśmy skromny strój - biżuteria może być okazała. W przeciwnym wypadku lepiej będzie z nią nie przesadzać. Najczęściej do eleganckich, wieczorowych kreacji wybiera się biżuterię złotą lub ewentualnie srebrną. Zależne jest to od upodobań konkretnej pani, ale też rodzaju wybranej kreacji
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie

Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...
Przygotowania do ślubu są czasochłonne i wymaga...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chiru...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...
W klasyfikacji schorzeń, które najczęści...