Sukienki na sylwestra - cekiny, brokaty, błyszczące tafty

Sukienki na sylwestra - cekiny, brokaty, błyszczące tafty
Zbliżający się Sylwester i następujący niedługo po nim karnawał to dla wielu kobiet pretekst, by zakupić kolejną suknię, ponieważ nie wypada wystąpić po raz kolejny w tej samej kreacji. Jak wybrać sukienkę, by jednocześnie wyglądała gustownie i elegancko oraz by przy tym nie krępowała ruchów podczas zabawy?
Podobne kryteria powinny zresztą spełniać buty na sylwestra – jeżeli założysz absolutnie oszałamiające 13cm szpilki, w których trudno zrobić kilka kroków, a co dopiero tańczyć, możesz być pewna, że będziesz bawić się albo boso, albo będziesz siedzieć za stołem.
Klasykiem wśród sukienek jest oczywiście mała czarna, która sprawdza się podczas wielu okazji i uroczystości, a tym razem również może uratować ci życie. Ten rodzaj sukienki charakteryzuje się krojem podkreślającym sylwetkę, długością sięgająca przed kolano. Na Sylwestra możesz zdecydować się na małą czarną wzbogaconą o pewne dodatki, np. połyskujące cekiny, elementy skórzane lub koronkowe. Takie drobiazgi z pewnością sprawią, że klasyczny strój stanie się ciekawszy i bardziej drapieżny. Każdy sylwester wiąże się z połyskiem, to doskonała okazja by założyć kreację, na którą nie odważyłabyś się w inny wieczór. Cekiny, brokaty, błyszczące tafty, koronki – wszystko jest dozwolone! Bardzo popularne stały się ostatnio również sukienki z trenem, a także suknie odcinane w talii i rozszerzane. Coraz częściej na imprezach sylwestrowych spotykane są koronkowe kreacje, przypominające czasem luksusowe, seksowne halki. Kreacje w stylu bielizny pokochali już znani kreatorzy mody, ich potencjał zauważyły również miliony kobiet na całym świecie. Koronkowe sukienki bez dodatkowych błyskotek wykorzystane mogą być również na wiele innych okazji – dodają kobiecości oraz lekkości. 
Po latach nieobecności na wybiegi oraz do szaf kobiet wróciły sukienki MAXI! Coraz bardziej popularne stają się sukienki do kostek, czasem nawet ciągnące się po ziemi. Takie fasony dodają kilku centymetrów, wydłużają i wysmuklają sylwetkę oraz wyglądają niesamowicie kobieco! Długim sukniom charakteru dodają wysokie rozcięcia lub nieregularna długość – z przodu krótsze, z tyłu dłuższe.
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie

Fibryna bogatopłytkowa to preparat wykorzystywany...
Przygotowania do ślubu są czasochłonne i wymaga...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chiru...
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...
Coraz chętniej korzystamy z pomocy specjalist&oac...
Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn ...