Sukienki studniówkowe - krótkie, długie czy midi?

Sukienki studniówkowe - krótkie, długie czy midi?
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do końca życia. To jedyny w swoim rodzaju bal, podczas którego przyszli maturzyści mogą po raz ostatni wyluzować się i przygotować psychicznie do intensywnego zdobywania wiedzy przed maturą. Zdjęcia z zabawy będą leżeć w naszych szufladach przez długie lata. Odwiecznym problemem studniówkowym każdej dziewczyny jest wybór odpowiedniej kreacji, która jednocześnie będzie wygodna, jak i olśniewająca.
Jaką sukienkę na studniówkę wybrać? Jaką powinna mieć długość, mini, midi czy maxi? Przede wszystkim pamiętać powinnyśmy o tym, że jest to impreza szkolna, nie wypada więc założyć bardzo wyzywającej, skąpej odkrywającej ciało sukienki. Najbezpieczniejsza będzie długość midi, czyli taka, która sięga do kolan. Jeśli nie masz pomysłu na stylizację możesz postawić na coś klasycznego – czerń w każdej sytuacji sprawdzi się doskonale. Możesz również zdecydować się na długą suknię do kostek. To jedna z niewielu okazji w całym życiu, podczas których możesz nieco bardziej zaszaleć z wytworną kreacją. Wybór sukni zależeć powinien przede wszystkim od indywidualnych preferencji przyszłej maturzystki. Nie ma nic gorszego niż zabawa w niewygodnej, krępującej ruchy sukience, w której czujemy się źle i nieatrakcyjnie. Zwróć uwagę również na to, jakie sukienki planują założyć koleżanki z klasy. Podczas rozmów przez studniówką z pewnością dowiesz się, kto będzie miał długą, powłóczystą suknię, a kto krótkie mini. Podczas balu masz się czuć przede wszystkim pewnie i pięknie. Niezwykle ważny jest również dobór odpowiednich butów do kreacji. Pamiętaj, by nie wybierać olśniewających, ale szalenie niewygodnych butów, które będziesz musiała zrzucić zaraz po Polonezie. Wybierz wygodne buty, w których będziesz mogła przetańczyć całą imprezę. Możesz ewentualnie wziąć ze sobą dwie pary – wysokie szpilki na początek imprezy i wygodniejsze, niższe buty do późniejszej zabawy.
Ubierz się tak, by wygodnie było ci tańczyć – dobra zabawa na studniówce jest przecież najważniejsza. Nie przesadzaj ze skąpymi kreacjami, możesz jednak wybrać suknię w odważnym kolorze – czerń i biel już dawno przestały być obowiązujące!
Ostatnie komentarze (5)
Natalia
Większość dziewczyn na mojej studniówce postawiła na długą suknię.
Sylwia
Uważam, że suknia wieczorowa na studniówkę powinna być wygodna i taka, w której dobrze się czujemy. Wszystko zależy od własnych upodobań. Nie jest powiedziane, ze każdy musi mieć długą suknię. Wiele osób odchodzi od tego przekonania i stawia na krótkie, wygodne sukienki.
Ola
Długość sukienki to kwestia indywidualna. Powinna być wybrana taka długość, w której dobrze czuje się osoba.
Izka
Długa suknia maxi daje niepowtarzalnego klimatu w ten właśnie dzień. Stawiam na taką długość.
Ilona
Jedynie długa sukienka kojarzy mi się ze studniówką i tylko taka wchodzi w grę.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (12 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały ro...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgiczn...
Aby dobrze dobrać suknię wieczorową należy zda...
Organizacja wesela to wiele formalności do załat...
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem to zabieg,...