Sukienki studniówkowe - krótkie, długie czy midi?

Sukienki studniówkowe - krótkie, długie czy midi?
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do końca życia. To jedyny w swoim rodzaju bal, podczas którego przyszli maturzyści mogą po raz ostatni wyluzować się i przygotować psychicznie do intensywnego zdobywania wiedzy przed maturą. Zdjęcia z zabawy będą leżeć w naszych szufladach przez długie lata. Odwiecznym problemem studniówkowym każdej dziewczyny jest wybór odpowiedniej kreacji, która jednocześnie będzie wygodna, jak i olśniewająca.
Jaką sukienkę na studniówkę wybrać? Jaką powinna mieć długość, mini, midi czy maxi? Przede wszystkim pamiętać powinnyśmy o tym, że jest to impreza szkolna, nie wypada więc założyć bardzo wyzywającej, skąpej odkrywającej ciało sukienki. Najbezpieczniejsza będzie długość midi, czyli taka, która sięga do kolan. Jeśli nie masz pomysłu na stylizację możesz postawić na coś klasycznego – czerń w każdej sytuacji sprawdzi się doskonale. Możesz również zdecydować się na długą suknię do kostek. To jedna z niewielu okazji w całym życiu, podczas których możesz nieco bardziej zaszaleć z wytworną kreacją. Wybór sukni zależeć powinien przede wszystkim od indywidualnych preferencji przyszłej maturzystki. Nie ma nic gorszego niż zabawa w niewygodnej, krępującej ruchy sukience, w której czujemy się źle i nieatrakcyjnie. Zwróć uwagę również na to, jakie sukienki planują założyć koleżanki z klasy. Podczas rozmów przez studniówką z pewnością dowiesz się, kto będzie miał długą, powłóczystą suknię, a kto krótkie mini. Podczas balu masz się czuć przede wszystkim pewnie i pięknie. Niezwykle ważny jest również dobór odpowiednich butów do kreacji. Pamiętaj, by nie wybierać olśniewających, ale szalenie niewygodnych butów, które będziesz musiała zrzucić zaraz po Polonezie. Wybierz wygodne buty, w których będziesz mogła przetańczyć całą imprezę. Możesz ewentualnie wziąć ze sobą dwie pary – wysokie szpilki na początek imprezy i wygodniejsze, niższe buty do późniejszej zabawy.
Ubierz się tak, by wygodnie było ci tańczyć – dobra zabawa na studniówce jest przecież najważniejsza. Nie przesadzaj ze skąpymi kreacjami, możesz jednak wybrać suknię w odważnym kolorze – czerń i biel już dawno przestały być obowiązujące!
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabieg...
Bezpieczną alternatywą dla zabiegów chiru...
Przygotowania do ślubu często skupiają się w g...
Każda kobieta marzy o pełnych i zmysłowych usta...
Proces starzenia się skóry jest bardzo zł...
W klasyfikacji schorzeń, które najczęści...