Suknie ślubne - skąd zaczerpnąć inspiracje?

Suknie ślubne - skąd zaczerpnąć inspiracje?
Organizacja wesela to wiele formalności do załatwienia i spraw do dopełnienia. Wybór sali, orkiestry, fotografa, wybór zaproszeń – to tylko kropla w morzu spraw do załatwienia. Jednak w gąszczu obowiązków związanych ze ślubem jest jeden, o który każda dziewczynka marzy od dziecka – wybór sukni ślubnej. 
Wiele z nas, już mając kilka lat, wyobrażało sobie jak będzie wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Dziecięce marzenia sprowadzały się zwykle do wyobrażenia o sukience w stylu księżniczki, z szeroki, tiulowym dołem i dopasowanym gorsetem. Z wiekiem marzenia i gust się zmieniają, wiele z nas pozostaje jednak przy właśnie takim modelu sukni ślubnej z dziecięcych snów.
Wybierając kreację na ten najważniejszy w życiu dzień pamiętaj o tym, by dobierać ją głównie dopasowując do indywidualnej sylwetki. W żadnym wypadku nie kieruj się obowiązującą modą czy aktualnymi trendami lansowanymi przez największe domy mody. Zdjęcia z wybiegów czy katalogów mogą być dla ciebie jedynie inspiracją, z której będziesz czerpała, dopasowując fason specjalnie do swoich potrzeb. Poszukiwania idealnej sukni zacząć powinnyśmy co najmniej pół roku przed samą ceremonią. To idealny czas na odnalezienie wymarzonego fasonu oraz oddanie do uszycia czy do ewentualnych poprawek. Przed rozpoczęciem poszukiwać zastanów się również, czy chcesz zdecydować się na suknię nową, używaną czy wypożyczaną. Pamiętaj, że jeżeli planujesz sesję po ceremonii ślubu, podwójne wypożyczanie sukni będzie zwyczajnie nieopłacalne – w takim wypadku najlepiej kupić wymarzony model. Przed wizytą w jakimkolwiek salonie warto przeglądnąć w Internecie różne modele sukni i chociaż wstępnie wykształcić sobie wizję swojej wymarzonej sukni. Dokonując wstępnej selekcji w zaciszu domowym unikniemy gorączkowego przeszukiwania setek sukien już w salonie.
Do salonu sukien ślubnych warto zabrać ze sobą zaufaną osobę, która szczerze doradzi w wyborze. Może to być mama lub przyjaciółka, ważne by oceniła suknię bezstronnie, a nie ze swojej własnej perspektywy.
Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Płytka nazębna to lepka, a zarazem bezbarwna war...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Rehabilitacja PRO-FAMILIA dla dorosłych przeznacz...
Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn ...
Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabieg...