Wesele w biesiadnej stylistyce — przewodnik Panny Młodej

Wesele w biesiadnej stylistyce — przewodnik Panny Młodej

Dzień ślubu i wesele to dla narzeczonych wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko ukaże oblicze ich pięknej miłości, ale również odzwierciedli gust estetyczny i łączącą ich osobowość. Organizacja przyjęcia weselnego (wesela Jarosław) od samego początku związana jest z wyborem odpowiedniego motywu przewodniego, który będzie przewijał się od najdrobniejszych detali po ubiór sali, a także stroje Państwa Młodych.

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszy się stylistyk rustykalna, występująca również pod nazwą biesiadnej. Wesele w biesiadnym stylu będzie nawiązaniem do kultury oraz zwyczajów wsi, jej mieszkańców, a także otaczającej natury. Urządzając tego typu wesele, należy zadbać o minimalistyczny wystrój wnętrza, do którego wprowadzimy elementy wiklinowe, drewniane, a także postarzane. Dużą rolę w dekoracji przestrzeni domu weselnego odegrają polne kwiaty, sznurki jutowe oraz koszyki wiklinowe.
Sielski klimat wsi otrzymamy, przede wszystkim wybierając odpowiedni lokal — drewniane wnętrze, które przywodzi na myśl wiejską chatę to strzał w dziesiątkę. Na terenie województwa podkarpackiego dostępny jest jeden taki lokal, który oferuje dwie sale, na których można urządzić wesela w stylistyce rustykalnej — jest to Siedlisko Janczar na Pstrągowej - dom weselny Pstrągowa.

Dominująca kolorystyka stylu biesiadnego to połączenie brązów, beżów, zieleni z odcieniami bieli, ecru, a także dodatkami złota. Subtelne i delikatne, lekko postarzane dodatki pozwolą na stworzenie niezapomnianej aranżacji. Styl rustykalny nie tylko dotyczy wyglądu sali, ale również Państwa Młodych — skromność oraz subtelność to dwie cechy, którymi należy kierować się podczas wyboru strojów. Panna Młoda może postawić na koronkową sukienkę, którą zestawi z bukietem polnych kwiatów, delikatnym makijażem oraz fryzurą przypominającą niedbałe upięcie lub warkocz ozdobiony wiankiem zamiast welonu. Warto pamiętać, że wesele w stylistyce biesiadnej nie powinno charakteryzować się przepychem, lecz skromnością, harmonią oraz delikatnością.

Ostatnie komentarze (6)
Dominika
Bardzo mi się podoba biesiadny styl na weselu.
Kamila
Minimalistyczny wystrój wesela to coś co do mnie przemawia.
Mariola
Taki styl zdecydowanie do mnie przemawia.
Dorota
Beż, biel i zieleń to zdecydowanie moje kolory. Postawię na styl biesiadny na moim weselu!
Patka
Planuję wesele i ten wpis bardzo mi się przydał.
Monika
Motyw biesiadny na weselach jest coraz bardziej popularny. W tym roku dwa wesela z czterech, na których byłam udekorowane były właśnie w takim stylu.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Przygotowania do ślubu są czasochłonne i wymaga...
Przygotowania do ślubu często skupiają się w g...
Organizacja wesela to wiele formalności do załat...
Organizacja i przygotowywania do ślubu w kwestii ...
Żyły są odpowiedzialne za transport krwi z tkan...
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały ro...