Wesele w biesiadnej stylistyce — przewodnik Panny Młodej

Wesele w biesiadnej stylistyce — przewodnik Panny Młodej

Dzień ślubu i wesele to dla narzeczonych wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko ukaże oblicze ich pięknej miłości, ale również odzwierciedli gust estetyczny i łączącą ich osobowość. Organizacja przyjęcia weselnego (wesela Jarosław) od samego początku związana jest z wyborem odpowiedniego motywu przewodniego, który będzie przewijał się od najdrobniejszych detali po ubiór sali, a także stroje Państwa Młodych.

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszy się stylistyk rustykalna, występująca również pod nazwą biesiadnej. Wesele w biesiadnym stylu będzie nawiązaniem do kultury oraz zwyczajów wsi, jej mieszkańców, a także otaczającej natury. Urządzając tego typu wesele, należy zadbać o minimalistyczny wystrój wnętrza, do którego wprowadzimy elementy wiklinowe, drewniane, a także postarzane. Dużą rolę w dekoracji przestrzeni domu weselnego odegrają polne kwiaty, sznurki jutowe oraz koszyki wiklinowe.
Sielski klimat wsi otrzymamy, przede wszystkim wybierając odpowiedni lokal — drewniane wnętrze, które przywodzi na myśl wiejską chatę to strzał w dziesiątkę. Na terenie województwa podkarpackiego dostępny jest jeden taki lokal, który oferuje dwie sale, na których można urządzić wesela w stylistyce rustykalnej — jest to Siedlisko Janczar na Pstrągowej - dom weselny Pstrągowa.

Dominująca kolorystyka stylu biesiadnego to połączenie brązów, beżów, zieleni z odcieniami bieli, ecru, a także dodatkami złota. Subtelne i delikatne, lekko postarzane dodatki pozwolą na stworzenie niezapomnianej aranżacji. Styl rustykalny nie tylko dotyczy wyglądu sali, ale również Państwa Młodych — skromność oraz subtelność to dwie cechy, którymi należy kierować się podczas wyboru strojów. Panna Młoda może postawić na koronkową sukienkę, którą zestawi z bukietem polnych kwiatów, delikatnym makijażem oraz fryzurą przypominającą niedbałe upięcie lub warkocz ozdobiony wiankiem zamiast welonu. Warto pamiętać, że wesele w stylistyce biesiadnej nie powinno charakteryzować się przepychem, lecz skromnością, harmonią oraz delikatnością.

Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 3.75/5 (4 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie

Fibryna bogatopłytkowa to preparat wykorzystywany...
Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn ...
Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Masaż to skuteczny sposób na relaks lub po...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...