Wiotka skóra na szyi - medycyna estetyczna przychodzi z ratunkiem!

Wiotka skóra na szyi - medycyna estetyczna przychodzi z ratunkiem!

Wraz z wiekiem nasza skóra staje się cienka, zdecydowanie przesuszona oraz matowa - dzieje się tak na skutek zmniejszonej produkcji kolagenu, ponieważ jego włókna ulegają stopniowej degradacji oraz całkowitemu rozpadowi. Kolagen jest odpowiedzialny za utrzymanie elastyczności, jędrności oraz blasku skóry, jednakże kiedy go zabraknie, zaczną się pojawiać zmarszczki, a skóra zacznie stopniowo opadać i robić się wiotka.

Podczas codziennej pielęgnacji swoją uwagę zwracamy przede wszystkim na skórę twarzy i zapominamy o szyi, dlatego potrafi ona szybko zdradzić nasz wiek. Skóra szyi i dekoltu nie wymaga od nas zwiększonej pielęgnacji - ważnym aspektem jest jej odpowiednie nawilżenie. Jeżeli jednak jest za późno na odpowiednią pielęgnację i Twoja skóra na szyi jest wiotka, przyszła pora na skorzystanie z innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym zyskasz jędrną i w pełni nawilżoną skórę szyi. 

Protokół "łabędzia szyja"
W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda dostępny jest dla pacjentów autorski protokół przygotowany przez dr Barbarę Parda, dzięki któremu można w skuteczny sposób likwidować wszelkiego rodzaju niedoskonałości pojawiające się na skórze z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu pacjentów. "Łabędzia szyja" to protokół autorski, który pozwala odmłodzić oraz całkowicie zregenerować skórę w okolicach szyi, dzięki zwiększonej produkcji kolagenu https://www.drparda.com.pl/oferta/protokoly-zaawansowane/labedzia-szyja  Pierwsze efekty widoczne są już dwa tygodnie po zabiegu i narastają z czasem. Kilkukrotne powtórzenie protokołu pozwoli cieszyć się piękną i jędrną skórą szyi przez lata. Protokół autorski dobierany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska wraz z wywiadem. Protokół autorski jest połączeniem czterech zabiegów: BIOREPEEL Cl3 + GENESIS + RF INFINI + NEUROMODULATOR podczas jednej sesji. 

Ostatnie komentarze (1)
Basia
Polecam serdecznie zabieg Łabędzia szyja. Doktor Parda mi Go poleciła, efekty są zadowalające.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Ocena: 5/5 (11 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Fibryna bogatopłytkowa to preparat wykorzystywany...
Wybór biżuterii stanowi jeden z najważnie...
Zbliżający się Sylwester i następujący niedł...
Wypełniacze to bardzo popularne produkty w medycy...
Makijaż na co dzień nie powinien być ciężki i...
Łysienie dotyka coraz większej grupy mężczyzn ...