Wolumetria twarzy zabiegiem również dla panów

Wolumetria twarzy zabiegiem również dla panów

Jeszcze do niedawna w wielu środowiskach panował stereotyp, że dbanie o wygląd jest wyłącznie domeną kobiet. Tymczasem coraz więcej panów odwiedza gabinety i kliniki medycyny estetycznej, a troska o dobry wizerunek i samopoczucie wśród płci męskiej przestaje być tematem tabu. Wśród zabiegów, którymi panowie są zainteresowani najbardziej, znajduje się m.in. wolumetria twarzy. Kiedy warto o niej pomyśleć?

 

Wskazania do wolumetrii

Mocno zarysowany kontur twarzy to jeden z atrybutów męskości, który dodaje pewności siebie i podnosi atrakcyjność w oczach płci pięknej. Z biegiem czasu kształt twarzy ulega niestety zmianom. Rysy ulegają zatarciu, skóra traci jędrność, a proporcje ulegają zaburzeniu. Stopniowa utrata tkanki tłuszczowej prowadzi również do powstawania zmarszczek, fałd i bruzd. Rozwiązaniem na te problemy jest wolumetria twarzy technologią lipofillingu MICRO & NANOFAT, dzięki której można wymodelować kontur żuchwy, zlikwidować opadającą skórę i odzyskać młody, atrakcyjny wygląd.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wolumetrii przeszczepioną tkanka tłuszczową MICRO & NANOFAT przeprowadza lekarz, po wcześniejszej konsultacji, w trakcie której oceniony zostanie stan pacjenta oraz ustalony plan terapii. Sekret skuteczności zabiegu polega na wykorzystaniu tkanki tłuszczowej pacjenta, która zawiera dużą liczbę komórek macierzystych o zdolnościach regeneracyjnych.
Tkanka pozyskiwana jest z miejsca, które goi szybko a pobranie jej nie pozostawia śladów. Zwykle sa to boczki. Następnie jest ona w odpowiedni sposób przygotowywana i podawana w wybrane partie twarzy przy pomocy kaniuli. Zabieg sprawia, że kontur żuchwy ulega podkreśleniu a rysy twarzy stają się bardziej uwydatnione. Twarz zostaje proporcjonalnie wymodelowana, a właściwości komórek macierzystych zawartych w tkance tłuszczowej sprawiają, że skóra nabiera zdrowego, świeżego wyglądu. Po zabiegu, twarz pacjenta przestaje sprawiać wrażenie zmęczonej i przepracowanej a zamiast tego pozwala poczuć się znów pewnie, atrakcyjnie i męsko. Sprawdź ofertę kliniki https://www.drparda.com.pl/oferta/przeszczep-tluszczu-micro-nanofat/wolumetria-twarzy-szyi-dloni

Ostatnie komentarze (0)
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem to zabieg,...
Wybór sukienek na rynku jest bardzo szeroki...
Rehabilitacja PRO-FAMILIA dla dorosłych przeznacz...
Proces starzenia się skóry jest bardzo zł...
Na wypadanie włosów uskarża się coraz wi...