Zbawienne właściwości kwasu hialuronowego

Zbawienne właściwości kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to polisacharyd, który jest składnikiem naturalnie występującym w naszym organizmie, odpowiada między innymi na odpowiednie nawilżenie oraz jędrność i elastyczność naszej skóry. Jednakże wraz z wiekiem produkcja kwasu hialuronowego ulega znacznej redukcji, a skóra staje się znacznie bardziej szorstka, wiotka oraz zdecydowanie mniej elastyczna. Kwas hialuronowy zazwyczaj występuje w takiej formie, która pozwala mu zagęszczać skórę.

Zabiegi z wykoszystaniem kwasu hialuronowego 
Kwas hialuronowy świetnie sprawdza się w roli wypełniacza, ponieważ pozostaje w miejscu iniekcji. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda w Piasecznie koło Warszawy, wykorzystywany jest wysokiej jakości kwas hialuronowy, którym zwalcza się zmarszczki, wykonuje sie powiększenie i modelowanie ust https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym , a także korektę nosa. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego charakteryzują się natychmiastowymi efektami i wysoką skutecznością, jednakże trzeba je co jakiś czas powtarzać, ponieważ kwas hialuronowy ulega całkowitemu wchłonięciu po upływie roku. Zabiegi z kwasem hialuronowym są idealne dla osób, które nie są w pełni przekonane do operacji plastycznych lub chcą najpierw zobaczyć prawdopodobny efekt, który zostanie uzyskany.

Modelowanie i powiększenie ust
Kształtne i pełne usta są z atrybutem kobiecego piękna. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na modelowanie oraz wypełnienie ust jest skorzystanie z zabiegu estetycznego wykorzystującego kwas hialuronowy https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze/kwas-hialuronowy . Usieciowany kwas hialuronowy idealnie nadaje się dla Pań, które chcą poprawić naturalny kształt ust, a także skorygować ich asymetrię.
Wypełnienie ust kwasem hialuronowym może również przyczynić się do poprawy proporcji twarzy, która nabierze spójnego i harmonijnego wyglądu. Kwas hialuronowy potrafi także przyczynić się do poprawienia tekstury, a także nawilżenia ust — ma wszechstronne zastosowanie, a jego wstrzykiwanie nie jest związane z żadnymi skutkami ubocznymi. Jak wygląda zabieg modelowania i powiększania ust? Zabieg jest wykonywany po nałożeniu specjalnego kremu znieczulającego, a następnie kwas hialuronowy jest precyzyjnie wstrzykiwany w tkankę wokół ust oraz same usta. Ilość wstrzykiwanej substancji jest zależna od pożądanego przez pacjenta efektu, a także od zaleceń lekarza. Po skutecznie przeprowadzonym zabiegu możliwe będą obrzęki oraz zasinienie ust, które są naturalną reakcją na podrażnienie tkanki.

Ostatnie komentarze (5)
Ola
Dr Parda to specjalistka w tej dziedzinie. Jeśli ktoś chce wykonać zabieg w polecanej i renomowanej klinice to polecam właśnie tę w Piasecznie.
Małgorzata
Zabieg z kwasem kompletnie bezinwazyjny, polecam.
Monika
Kwas hialuronowy to zbawienie dla wielu kobiet. Dodatkowo występuje u nas naturalnie i jest bezpieczny.
ewelina
Mój zabieg polegał na lekkim skorygowaniu ust i nadaniu im ładnego kształtu. Jestem zadowolona z wyników po zabiegu.
Daria
Kwas hialuronowy uporał się z moimi okropnymi zmarszczkami. Super efekt.
Napisz swój komentarz
Końcowa ocena salonu:

Inne salony urody

W klasyfikacji schorzeń, które najczęściej dot...
Działanie wolnych rodników, szkodliwy wpływ czy...
O sezonie letnim myślimy nierzadko przez cały ro...
Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabieg...
Studniówkową noc powinniśmy pamiętać do...
Żylaki przymacicza to ograniczone i trwałe rozsz...